صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 171139
تعداد نوشته ها : 291
تعداد نظرات : 23
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
 به گزارش خبرگزاری فارس، تیم های ایران و اسپانیا صبح فردا (به وقت برزیل) در ریودوژانیرو به مصاف یکدیگر خواهند رفت. خاوی رودریگز در رابطه با تیم های هم گروهش در دور مقدماتی گفت: ایران قهرمان آسیاست و از بازیکنان خوبی بهره می برد. قبل از سفر به برزیل، وضعیت تمام تیم های شرکت کننده در جام جهانی را بررسی کرده ام و برخلاف میل باطنی ام باید اعتراف کنم اروگوئه آماده ترین تیم مسابقات است و بخت اصلی برای تصاحب قهرمانی محسوب می شود.
وی تاکید کرد: ما حتی دیدار با لیبی را آسان محسوب نمی کنیم زیرا در صورت غفلت از حریفان، حتی تیم های ساده نیز می توانند برای ما مشکل ساز شوند. بازیکنان ما با انگیزه هستند و مدت هاست کنار هم تمرین می کنند.
رودریگز خاطر نشان ساخت: ما به همه تیم های احترام می گذاریم؛ اما برای حضور قدرتمندانه در این رقابت ها، برنامه های مان را به دقت انجام داده ایم. ما مصمم هستیم با انجام 9 بازی خوب رقابت پایانی جام جهانی را برابر برزیل برگزار کنیم. البته همه تیم ها برای نشان دادن توانایی های فوتسال کشورشان به برزیل آمده اند و من جام جهانی سختی را پیش بینی می کنم. به ویژه آن که ما در گروه دشواری قرار گرفته ایم.
تیم ملی فوتسال اسپانیا در گروه D مسابقات جام جهانی با تیم های ایران، اروگوئه، چک و لیبی هم گروه است.
دسته ها : فوتسال - تیم ملی
سه شنبه نهم 7 1387
X